A művészeti oktatásért térítési díjat vagy tandíjat kell fizetni. Mindenkori összegét 1 teljes tanévre vonatkozóan a Váci Tankerületi Központ határozza meg.

Teritesi-dijak-2022tablazat

Térítési díjat fizetnek azok a zeneiskolai tanulók, akik a tanév első napján nem töltötték be a 18. életévüket (általános vagy középiskolai tanulói jogviszonnyal rendelkeznek). A tanulmányaikat kezdő tanulók az első tanévben a legalacsonyabb térítési díjat fizetik, később a tanulmányi átlag szerint.

Tandíjat kell fizetni

• azoknak 6-18 év közötti tanulóknak, akik a 229/2012. (VIII. 28.) Korm. rendelet 36.§ (1) a) pontban meghatározott mértéket meghaladó tanórát vesznek igénybe,
  • azoknak a 18 év feletti tanulóknak, akik nem iskolarendszerű, nappali képzésben tanulnak,
  • a 22 év felettieknek,
  • a 6 éven aluliaknak.

Ingyenes az alapfokú művészetoktatásban való részvétel (az első választott tanszak) annak a tanulónak, aki hátrányos helyzetű, halmozottan hátrányos helyzetű vagy testi, érzékszervi, középsúlyos és enyhe értelmi fogyatékos, továbbá autista. (Kérjük, beiratkozáskor ezt igazolják.)

A térítési és tandíj mérséklésére, részletfizetésre rendkívüli esetben van módunk kérvény alapján (a mindenkor érvényes térítési díjszabályzat útmutatásait figyelembe véve). A kérvények az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre küldhetők be.

Részletfizetési kérelem

Díjkedvezmény igénylő lap

A térítési- és tandíjakat a KRÉTA e-Ügyintézés rendszerén keresztül kell befizetni.
A befizetéshez az alábbi lépéseket kell követni:
1. Zeneiskolai KRÉTA felület megnyitása: honlapunkon (kami.edu.hu) a KRÉTA logóra kattintva, vagy közvetlenül a kami.e-kreta.hu linken keresztül. A belépéshez asztali számítógép vagy laptop internetböngészőjét használjuk!
2. Be kell írni a már ismert gondviselői felhasználónevet és jelszót. Figyelem! Gondviselői jogosultsággal kell belépni (a gyermek 11 számjegyből álló tanulói azonosítója + G01 végződés), ugyanis a tanuló felületén az e-Ügyintézés ikon nem jelenik meg!
3. Belépés után az e-Ügyintézést kell kiválasztani.
4. Itt (a bal oldali menüsorban alul) megjelenik a Befizetendők felirat, erre kattintsunk.
5. A megjelenő tételek előtt ki kell pipálni a befizetni valókat, ezután a Kiválasztott tételek befizetése ikonra kattintva lehet kiválasztani a fizetés módját.

A díjak befizetése banki átutalással és bankkártyás fizetéssel is lehetséges!

Fontos! Banki átutalásnál a közlemény rovatban csak az azonosító kódot kell feltüntetni, de azt feltétlenül, mert a Tankerület kizárólag ez alapján tudja beazonosítani a diákokat. Javasoljuk, hogy vágólapra másolás után illesszék be az adatokat a banki felületen.

Bármilyen kérdés, probléma esetén írjanak nekünk a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Adományukkal támogassák a Kalász Művészeti, Nevelési Alapítványt!

A Váci Tankerület csak a működésünkhöz feltétlenül szükséges kiadásokat tudja finanszírozni, ezért az Önök adományát is örömmel fogadjuk.

Az Alapítvány célkitűzéseiről és munkájáról ide kattintva olvashatnak.

A támogatás félévenkénti ajánlott összege: 7500 Ft/növendék/félév, vagy amennyit megengedhetnek maguknak.  A zeneiskola növendékei és tanárai nevében köszönjük a támogatást!